Košík 0
Celkem
bez DPH
0 Kč
Úvodní stránka Technika Objektivy Arri Signature Primes / LF

Arri Signature Primes / LF

Arri Signature Primes si během prvních několika let vydobily postavení nejlepších LF objektivů, včetně Oscarů za filmy jako "1917" či "Roma".

Světelnost 1,8T v plné škále a lehké jsou pouze 1,5kg. Díky nativnímu LPL mountu jsou více otevřené senzoru a dokáží tak lépe pracovat s bokehem, či separovat pozadí. Charakteistické jsou svojí měkkou, ale zřetelnou kresbou a yellow coatingem. 

Front Diameter 114mm 

 

13 500 Kč za den
16 335 Kč s DPH

Arri Signature Primes si během prvních několika let vydobily postavení nejúspěšnějších LF objektivů dneška, včetně Oscarů za filmy jako "1917" či "Roma".

Světelnost 1,8T v plné škále a lehké jsou pouze 1,5kg. Díky nativnímu LPL mountu jsou více otevřené senzoru a dokáží tak lépe pracovat s bokehem, či separovat pozadí. Charakteistické jsou svojí měkkou, ale zřetelnou kresbou a yellow coatingem. 

Front Diameter 114mm 

Arri Signature Primes

Těší nás, že jako jeden z prvních Rentalů, Vám můžeme nabídnout nové extra objektivy Arri Signature Primes, jako první LF - LPL objektivy speciálně vyrobené pro nové Arri kamery a LF snímače. Kompatibilní jsou však i pro celou škálou kamer jako Arri Alexa LF, Arri Alexa Mini, Red Helium, Red Dragon, Sony Venice atd.

Další technika

Arri Signature Primes / LF

13 500 Kč/den

Zeiss Supreme Primes / LF

13 500 Kč/den

Cineovision-Zeiss Anamorphic

13 500 Kč/den

Lomo Anamorphic set

6 500 Kč/den

Kowa Anamorphic set

9 900 Kč/den

Canon Sumire Prime Lens Set / LF

9 000 Kč/den