Košík 0
Celkem
bez DPH
0 Kč

FAQ

Jak počítáme natáčecí den?

Natáčecí den je u nás brán jako samotný natáčení den, s možností checkovat techniku večer pře natáčením a vracet ráno po natáčení. Check tak může být večer před natáčením od 18:00 či ráno v samotný natáčecí den. Navrácení techniky pak do 10:00 den následující natáčecím dnu. Vždy velice záleží na zadání časů v objednávce klienta.

Doprava po Praze na Určené Místo

Vycházíme Vašemu natáčení vstříc a tak se snažíme usnadňovat Vám cestu. Toto platí pro doručování Kurýrem po Praze. Objednávka musí být normalizovaná na osobní automobil. Větší objednávky pak řešíme individuálně na telefonu. Pro tyto běžnější dáváme mořnost Kurýr po Praze.

Noční tresor

Najdete u nás i standartní možnost nočního tresoru a to jak v Praze tak v Brně. Je potřeba jen zájem o tuto službu dát dopředu vědět abychom Vám připravili technický dozor, který bude pro vás v pohotovosti :)

Lidské zdroje

Rádi Vám pomůžeme najít ideální členy do Vaší Crew pokud Vám bude někdo chybět. Nebojte se na nás obrátit v případě, že budete poptávat někoho do Vaše natáčení a lidské zdroje Vám dojdou. 

Co se děje s technikou po vrácení?

Po Vrácení techniky prověřujeme její komplexnost a funkčnost, dáme Vám tak vědět jakmile bude cokoliv potřeba doladit. U větších set-upů je nemožné prověřit fukčnost před klientem abyhom ho nezdržovali, ale nebráníme se tomu vše pro klid duše prověřit společně :) 

Fakturační doba

Fakturační doba je 14 dní. Při objednávkách, dělaných s předstihem vystavujeme proformy.