Košík 0
Celkem
bez DPH
0 Kč
Úvodní stránka Aktuality

Aktuality

"Il Boemo" a kamery z Losu

07.03.2023 / 1 minuta čtení

přečíst článek

"Il Boemo" a kamery z Losu

Český Lev za "Film Roku" pro Historické drama Il Boemo, natočené na techniku z Los Rentalos. Zajímá Vás, která kamera a objektivy byli použity na film roku a nominanta ČFTA do bojů o Oscara?

Video-Fest 2023

Je to tu !!! První Festival pro Filmaře a Video-Makery "Video-Fest" oznamuje ročník 2023, letos DVOU-DENNÍ :) Těšte se na Festival plný: Workshopů, Masterclass, Interviews a Prezentace nejnovější techniky.

Cooke Speed Panchros

Představujeme Cooke Speed Panchro set v rehousu od TLS. Legendární Hollywoodský Cooke-Look, který určuje trend od 50 let minulého století. Všechny ohniska jsou v PL Mountu s přední Diametrem 110mm.

48 Hour Film Project

S radostí oznamujeme, že letos jsme se stali hrdými partnery soutěže "48 Hour Film Project". Všichni soutěžící u nás mají slevu na techniku 50%. Hlavní cenou je 30.000Kč Voucher. Termín soutěže a natáčení je letos 21. - 23. října a registrace končí 21.10.22. Tak honem !!

Arri Signature Primes

Těší nás, že jako jeden z prvních Rentalů, Vám můžeme nabídnout nové extra objektivy Arri Signature Primes, jako první LF - LPL objektivy speciálně vyrobené pro nové Arri kamery a LF snímače. Kompatibilní jsou však i pro celou škálou kamer jako Arri Alexa LF, Arri Alexa Mini, Red Helium, Red Dragon, Sony Venice atd.

Prism FX Filtry v Prodeji

Přinášíme Vám jako exkluzivní partner Prism Lens FX (https://prismlensfx.com/) Efektové filtry k prodeji a to jak Šroubovací s průměrem 77mm a 82mm tak 4x5,65 a nebo s rukojetí. Můžete od nás brát klasiky jako "Dream Fx", "Nostalgia", "Split Diopter", "Kaleidoskop" a nebo "Blue Flare".

Video Fest 2021 - Report

V Pražském Domě Radost a Kině Přítomnost se v sobotu 18.9.21 odehrál první oficiální Video-Fest. Mottem je přinášet novinky a inspirace pro Filmaře a Videomakery a tak jsme letos přinesli celou řadu Wokshopů a seminářů, Testovaček, Interviews a stánky Distributorů.

VIDEO FEST 2021

V sobotu 18.9.21 v domě Radost proběhne den pro všechny Filmaře a Videomakery, těšte se na Workshopy a Masterclass, Stánky výrobců videotechniky, Interviews s Osobnostmi naší tvorby a velký Film-Set kde si budete moci vystavovanou techniku otestovat.

Otvíráme Brno a Bratislavu !!!

Tatata-táá!! Otvíráme Brno a Bratislavu !! Po Pražské provozovně, otevíráme Brněnskou provozovnu a check-point v Bratislavě. Brněnská provozovna Los Rentalos na Mlýnská 65 má vstup z ulice s vlastním parkovací místem přímo u dveří do Rentalu !!

Alexa Mini LF umí nově Super35 !!

Právě vyšla nová aktualizace systému pro Alexu Mini LF s názvem SUP 7.0 s možností nahrávat nejen Large Format, ale i do S35 ve formátech ARRIRAW 3.4K, Apple ProRes 3.2K, 2.8K a HD